La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

1

Komicznie wygląda ta ewakuacja gwiazdek z Arabii, którzy jeszcze do niedawna wypowiadali się o tej lidze, jaka to ona konkurencja zaczeła być itp xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 A kto się ewakuuje? Benzema?

2

@YeastMoss jeszcze Savić, wcześniej Henderson xd

0

@YeastMoss Henderson xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 Póki co odszedł tylko Henderson no i Banega, ale nie liczmy go bo był tam kilka lat. Wrócił do domu po prostu na zakończenie kariery.
Benzema gada jak mu źle od początku, a już pół sezonu zleciało.

1

@escarabajo jeszcze przewija się Jota, Laporte + pewnie inni zawodnicy z czasem, jakoś mi się nie widzi np. taki Mitrović tam też ;D

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jota w ogóle nie gra, bo brak miejsca dla niego. Zagrał kilka razy w pucharach. Póki co to tylko plotki, wrócił tylko Henderson.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?