La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1896 Culés

0

Jedyne wytłumaczenie obecności w 1 składzie Lewego a nie Felixa jest takie ze zarząd nie planuje Felixa wykupywać i Xavi woli wystawic ludzi którzy będą grac jeszcze w przyszłym sezonie czyli Lewego, który bedzie miał jeszcze wazny kontrakt.

2

@GeraltzKatalonii Albo po prostu Xavi nie chce wystawiac piłkarza od 1', który gra tylko pod siebie, a nie drużynę.

0

@GeraltzKatalonii i co najlepsze, robercik po sezonie będzie zarabiał jeszcze więcej xd

0

@Rewolucja123 Też nie jestem wielkim fanem Felixa i zgadzam się z tobą że gra bardzo pod siebie ale on grając w ten sposób i tak da więcej drużynie niż Lewy obecnie

0

@GeraltzKatalonii gdyby o to chodziło to powinien grać Guiu. Lewandowski aktualnie nie jest od niego w niczym lepszy, a młody już pokazał, że piłka go szuka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?