La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

1

To jak sędziowie zaczęli pchać Lakers jest niesamowite xD

0

@takisobiektos Jakos wejsc do play inów muszą

konto usunięte

0

@takisobiektos zaczęli?

1

@MesQueUnClub96 no właśnie - chyba po prostu nie skończyli

1

@Encore Ciekawe czy ktoś jeszcze odważy się skrytykować sędziowanie w meczu Lakers po za trenerem Toronto

0

@takisobiektos I tak Lakersi jak nie zrobią jakiegos giga trejdu to 1 runda a jeszcze musza awansowac z play in

0

@Encore Jeśli nie oddadzą Reavesa to mogą zapomnieć o jakimkolwiek giga tradzie; Samego Russela nikt nie weżmie;

1

@takisobiektos Ale tez giga trejd to pewnie Murray ale czy to az tak ich zmieni to nie wiem.Nie pasuje mi jakos ta druzyna zarówno w ataku jak i w obronie.Ich dobre mecze to jak Davis i LeBron mają giga mecze a pierwszy gra w kratke w play offach a drugi ma 39 lat

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?