- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
0
Jak człowiek pomyśli że Hurkacz był bardzo blisko finału Wielkiego Szlema, gdzie nie byłby Djokovic, Alcaraz tylko Sinner i byłaby duża szansa na wygranie tego turnieju to można tylko rozrzucić ręce w geście zrezygnowania. Teraz Hubert będzie wysoko rozstawiany i to jest jego szansa na dobre drabinki i łatwiejszą drogę do dalekich faz, tylko teraz jest mączka i raczej bez szans ale na Wimbledonie jak utrzyma formę? TOP4 faworytów
1
@MesQueUnClub96 jak na Wimbledonie nie trafi do połówki Djokovicia to spokojnie ma szansę na finał.
1
@MesQueUnClub96 to już lepszej okazji Hubi może nie mieć na hardzie, Wimbledon to takie najwieksze szanse i teraz i kolejne lata
1
@MesQueUnClub96 na RG dużym sukcesem będzie 1/4 a i jak dojdzie do 4 rundy to będzie bardzo w porządku wynik
0
@barcelonaLM no Hubert na trawie może wygrać z każdym praktycznie, nawet z Djokoviciem bo to jest kwestia uspokojenia jeśli chodzi o grę z Serbem
@mekston Hurkacz i tak zdecydowanie poprawił się na mączce w porównaniu z dawnymi latami. Robił ćwierćfinały mastersów w Monako i Madrycie, no i 4 runda w RG gdzie miał szansę pokonać Ruuda który grał później w finale, no ale tam był ten potężny smecz nietrafiony przy 2:1 40:15 w 4 secie
3
@MesQueUnClub96 ale z tym sinnerem to też trzeba przyznać że po prostu gra jak kozak w tej chwili, Novak był dzisiaj słaby ale też zauważmy że Włoch bardzo systematycznie rok do roku się poprawia. Efekty widzimy, także też nie można mówić że sinnera Hubert by pokonał odrazu. Trochę pokory:)
1
@budel17 Sinner byłby dużym faworytem a Polak nie miał by nic do stracenia. Serwis to jedno ale na pewno Hubert starałby się iść do siatki gdzie jest lepszym zawodnikiem od Włocha
1
@MesQueUnClub96 jeszcze poprawka na to że dla obu byłby to w sumie 1 finał ws także walka kto pierwszy oswoi się z tą sytuacją jako pierwszy to mógłby mieć jakąś tam przewagę psychologiczną. Szkoda mi też bardzo Huberta bo jest lekki niedosyt ale po stronie meda jest doświadczenie w takich meczach. Dzisiaj pokazał to kolejny raz
2
@budel17 Hubert będzie jeszcze miał wiele szans, bo jego poziom rośnie z każdym rokiem