La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 @Encore @mekston Za kim jutro Panowie jesteście w finale AO?

2

@P33ck Jannik Sinner - fajnie jak weźmie pierwszego szlema

Zreszta z perspektywy turnieju zasłużył

1

@P33ck Za Medem

1

@P33ck Nie jestem oznaczony, ale ja za Medem. Nie potrafię kibicować rudemu. :P

2

@P33ck Nie wiem w sumie po co pytasz @MesQueUnClub96 o to komu będzie kibicował w finale skoro Djokovicia nie ma XD

1

@P33ck Panem Janem oczywiście.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 No ja też lubię Djoko, ale jednak Sinner zrobił z niego papkę. A finał mi obojętny, liczę na kapitalne widowisko.

1

@P33ck Mi nie przeszkadzają za bardzo obydwaj,niemniej oczywiście trzymam kciuki za Sinnerem.Podoba mi się jego styl grania i to co odróżnia od takiego Alcaraza,czyli cisza przy kolejnych zagraniach.On praktycznie nie wydaje się z siebie jęków :)

2

@P33ck Jannik Sinner aczkolwiek licze po prostu na dobry wyrównany mecz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?