- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
4
Rozumiem rozgoryczenie, też jestem wkurwiony ale teksty typu "niech go wypierdolą" świadczą wyłącznie o Was. Cała drużyna daje dupy. Xavi, sztab i piłkarze. Każdy. Jeśli mamy traktować każdego równo to zaorajmy ten klub.
Xavi powinien odejść, ale takie teksty są mocno nie na miejscu, bo dzisiejszy blamaż to zasługa drużyny i jej zachowania od momentu, kiedy padła bramka na 3-2. Odpuścili, obsrali się i taki jest kurwa tego efekt. Weźcie wypijcie melisę albo strzelcie sobie coś mocniejszego, bo trochę Wam się odkleiło.
0
@pioz123 Obsrywają się od października a trener dalej na konferencjach mówi że jest okej i idą w dobrym kierunku, to co ma się zmienić? Ludzie o wyrzuceniu/odejściu pisali już w listopadzie i grudniu, teraz nie dziwię się, że trzeba go wypie**olić... Chłop dostaje lekcje taktyki od 4 ligowego trenera a potem mówi, że jest ok, że walczyli, o czym tutaj mówić? On nie ma szacunku do kibiców i nie jest szczery.
0
@kuz czy ktokolwiek wyszedł i powiedział coś innego? Bo w tej chwili przedstawiasz to tak, jakby wszyscy mówili, że jeśli źle, a Xavi twierdził, że jednak jest cudownie. Próbował jakoś ich budować swoimi wypowiedziami, nie wyszło, nie potrafi widocznie nad tym zapanować. Trudno. Ale takie teksty są po prostu żałosne. Bo jeśli mówimy o wypierdalaniu, to my 3/4 zespołu powinniśmy wypierdolić.
0
@pioz123 Gundogan mówił po porażce z Realem, to go media i szatnia szybko uciszyły, potem już nic nie gadał.
0
@kuz no a oprócz niego kto? O to mi właśnie chodzi. Obwiniajmy wszystkich równo, bo na to zasługują, a nie jednego Xaviego, tylko dlatego, że jest trenerem. Wszyscy są winni. Na mecz wychodzą obsrani i tracą bramki w 1, 2 czy 3 minucie. Kurwa, żeby to było raz. To też wina trenera? Myślisz, że w szatni mówi "chłopaki nic się nie stało, następnym razem się uda"?