La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

4

Wszystkich tych dziennikarzy i płaczków wyrzuciłbym do beczki z gorącą smołą. Zobaczycie, obecnie nie ma nikogo lepszego do tej roboty, kto zna klub, kto w taki sposób odda mu serce i kto do tego będzie w stanie zrozumieć trudną sytuację klubu biorąc pewnie minimalna kasę. Szkoda że Xavi się ugiął pod presją płaczków I narzekaczy.

0

@prokofiew
12 mln to dla Ciebie minimalna kasa? Fajnie...

0

@prokofiew raczej gorzej nie będzie, jeżeli chodzi o ten sezon.

1

@norbi77 znajdź kogoś kto będzie pracował za mniej w tym klubie gdzie kibice płaczą bo zdobyli mistrzostwo wygrywając część meczów tylko 1-0

0

@prokofiew
Kibice nie płaczą z powodu mistrzostwa po wynikach 1:0, tylko dlatego, że oczy krwawiły od ich gry.

0

@prokofiew Przegrywamy mecz za meczem ładują nam po 5 po 4 bramki o czym ty człowieku gadasz XDDDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?