La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

1

Krótko po meczu:
Każdy wiedział już po tamtym sezonie że połowa sztabu jest do wywalenia. Kolejna kontuzja mięśniowa pokazują że oni chyba na rozgrzewce więcej czasu gadają niż się przygotowują bo to jest parodia żeby dwóch piłkarzy złapało podobno kontuzje już na początku meczu (również Balde). Waska ławka i brak zmian w lato skutkują tym że zaraz będzie walkowery oddawać zamiast się bić o top 4
Jeśli chodzi i zachowanie wobec Fermina to brak mi słów. To jest po prostu naplucie mu w twarz. Jaki miał być przekaz dla niego? Grasz tylko dlatego że inni są kontuzjowani ale jest tak cienki że wolę zdjąć Ciebie niż kogokolwiek z podstawowej 11?
Naprawdę brak słów, ten sztab to trzeba pożegnać na już bo jak ich nawet poprowadzenie prawidłowej rozgrzewki przerasta to nie są amatorzy. To są parodyści, również dobrze można by wziąć wuefistę z podstawówki i poziom rozgrzwki byłby podobny.

1

@AlwaysBlaugrana dlaczego naplucie w twarz Ferminowi? Normalna zmiana akurat to była. I okazała się kluczowa

0

@Azi dlatego że był i aktywniejszy niż niejeden zawodnik. Powinien wejść za Pedriego albo Lewego. Nie trzeba by wtedy wpuszczać Romeu, który już pokazał z Villareal jaki jest niebezpieczny

0

@AlwaysBlaugrana Normalnie za Pene powinien wejść. Tyle bramek ostatnio puścił że nie zasługuje na grę.

Ciekawe kto by dogrywał te piłki skoro Frankie, Pedri i Gundo mieli takie problemy aby znaleźć trochę luzu pod bramką rywala.

0

@Azi Pedri i tak zszedł więc mógł za niego grać Fermin. Porównanie do pewno iodtyczme. Nie zdejmuje się piłkarza, który robił różnicę jak inni się kopią po czole. Pedri póki co jest naprawdę mierny w tym sezonie i skoro i tak miał zejść to lepiej było zostawić Fermina niż wprowadzać słabego Romeu

0

@AlwaysBlaugrana Przecież Oriol gra na zupełnie innej pozycji niż Fermin. Zupełnie inne zadania. Twoje myślenie wygląda strasznie dziwacznie.

0

@Azi no właśnie, dlatego przy wyniki 1:0 zamiast przesunąć Fermina na pozycję Pedriego to wprowadził Roque kosztem Fermina po to by potem wszedł Romeu mający pomoc w utrzymaniu wyniku, zamiast dalej grać z przodu mocno atakującym Ferminem. Grając w przewadze drżeliśmy o wynik do ostatniej minuty bo Xavi wolał „zabezpieczać obronę” co z Oriolem i tak wychodzi fatalnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?