- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
0
Ciekawe czy w 2025 r. nie czeka nas fascynująca walka o tytuł między Maxem a Hamiltonem. Ferrari pod kątem prędkości po zmianach w F1 nieźle odczytało te zmiany i w ostatnim sezonie udowodnili, że są bliżej Red Bulla niż inne ekipy, a na przestrzeni jednego kółka są w stanie wygrywać niejedne kwale.
Jeśli Ferrari poprawi temat degradacji opon to może w 2026 czeka nas kapitalna walka tutaj.
W ogóle to może być ciekawy rok, gdzie ekipy zbliżą się tempem - trochę jak ostatni rok przed zmianami 2022 r. Red Bullow skończą się pomysły na bycie jeszcze szybszym przy obecnych regulacjach, a do tego będą pewnie myśleć o rewolucji od 2026 r., więc w ogóle to może być rok gdzie stawka będzie blisko, ale zobaczymy.
@Encore
0
@mekston W sumie jeśli chodzi o zarządzanie oponami, to chyba nie ma w stawce lepszego kierowcy niż Hamilton. To może być dodatkowy atut.
0
@mekston Lewis myślę ze wie ze 8 ms tylko w Ferrari
0
@Encore ocenił pewnie, że po zmianach w 2022 r. to Ferrari jest bliżej Red Bulla.
Po roku 2025 to i tak wielka niewiadoma, ale najwyraźniej nie wierzy w Merca do końca tych regulacji - tj, że nie nadgonią tego.
Ferrari też jest bardzo głodne tych sukcesów, więc być może to też nim kieruje, że jest szansa, że mając zestaw Hamilton - Leclerc też poprawią inne elementy.
0
@mekston przecież Ferrari nawet z najlepszym bolidem nie ma szans na triumf z RB - patrz 2022
0
@MesQueUnClub96 może zmienią też osoby od strategii itp
Tam do połowy sezonu mieli bardzo szybki bolid, a potem musieli pójść w złym kierunku z rozwojem.
Poczekajmy - zobaczymy jak im teraz będzie szło.
Start sezonu już w lutym w Bahrajnie :)