La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

0

Lamin zajeżdżany odcinek 26.

0

@norbi77 boli Ci jak Barcelona wygrywa.l jak widzę XD

0

@Azi
Nie, czemu ma boleć? Zagraliśmy dobry mecz.
Co złego w moim wpisie i nie jest prawdą?
Przecież on gra prawie w każdym meczu po 90 minut, a ma 16 lat.

0

@norbi77 bo drużyna wygrywa a Ty szukasz na siłę czegoś żeby się przyczepić. To jest wybitnie słabe

1

@Azi
Ty jesteś normalny?
Gdzie napisałem coś o Xavim czy zespole?
Chodzi mi o zajeżdżanie najlepszego obecnie zawodnika...i nie tylko ja to zauważyłem. Teraz nawet w studio o tym mówią.

0

@norbi77 XD
Przeczytaj że zrozumieniem to co napisałem

0

@Azi
Że po wygranym meczu się czepiam, bo mnie boli zwycięstwo?
Napisałeś bezsensowny komentarz i kombinujesz jak koń pod górę.
Jak w następnym meczu wypadnie nam Yamal, to ciekawe co będziesz pisał,

0

@norbi77 XD
jak wypadnie to będziesz mógł przeczytać. Nie widzę żadnego sensu czepiania się że Yamal gra w sytuacji gdy nie ma w zespole żadnego innego zdrowego skrzydłowego (o których Xavi tak zabiegał) a on sam jest juniorem, który powinien wejść w takiej właśnie sytuacji żeby rotować. Ale niestety nie ma kto wejść a taki zawodnik - jak pokazała końcówka w której był mega aktywny - jest nam potrzebny jak tlen.

0

@Azi
Ale mamy 3:1, to niech nawet wejdzie ktoś defensywny za niego. Ile on tak pociągnie?

0

@norbi77 nie wiem ile tak pociągnie. Ty też tego nie wiesz. Więc skończmy gdybanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?