- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
2
Gdyby Xavi wygrał LM w tym sezonie, zostałbym najbardziej wyjaśnionym użytkownikiem w dziejach La Rambli a grudzień byłby najbardziej skompromitowanym miesiącem w roku.
Jak ja bym się pokazał na oczy sąsiadom, rodzinie i znajomym?
2
@Comentateiro Musiałbyś wtedy w masce chodzić ;)
1
@Comentateiro a teraz jak się pokazujesz? To byłby pilkus w odniesieniu do tych bzdur którymi nas raczyles przy okazji tematów covida
1
@Azi "Bzdury" dotyczące covida to wiedza lekarzy i naukowców.
Zatem pozwolisz że jednak postawię ich wyżej niż Twoje płaskoziemskie wnioski dot. covida.
1
@Comentateiro ale już jesteś najbardziej wyjaśnionym użytkownikiem. To możesz jeszcze bardziej się skompromitować?
0
@ObiwanKenobi Mnie "wyjaśniają" nieuki twojego pokroju, a to komplement.
Z inteligentnymi użytkownikami z łatwością się dogaduję.
Ślizgacz po pedofilii kościelnej się odezwał.
3
@Comentateiro dla ciebie każdy kto ma inne zdanie jest foliarzem albo plaskoziemca dlatego nikt normalny nie interesuje się twoja opinia na swój temat.
0
@Comentateiro to dopiero musisz być imbecylem jak cię nawet nieuki wyjaśniają. XD
A zawsze najlepiej zapytać cię o dowody i kończy się rozmowa.
Lepiej zajmij się swoimi wychowankami z poznańskich słowików bo coś rozrabiają w Posnani.
1
@Azi Haha, chłop chciał niemal wprowadzać metody rodem z Chin polegające na zamykaniu rodzin w domach i barykadowaniu drzwi od zewnątrz, ale jego móżdżek wielkości tego, jakie miały Stegozaury ubzdurał sobie, że to wiedza lekarzy i naukowców. :D
1
@Ojciec5tkidzieci o to właśnnie chodzi. Typ się odkleił od rzeczywistości a innych nazywa przy tym płaskoziemcami. Jak bardzo nieogarnięty trzeba być żeby coś takiego odwalać?
0
@ObiwanKenobi Nawet słowo w cudzysłowie cię przerasta - ma to oczywiste znaczenie, ale nie dla nieuka. To już nawet nie poziom gimnazjalisty.
Nie pytaj o dowody bo ich nie przyjmujesz. Jeśli papież wypowiadający się o ukrywaniu pedofilii nie jest wiarygodny, to znaczy, że masz zaburzenia dotyczące rzeczywistości. Żeby odbierać fakty, trzeba mieć coś więcej niż zabetonowany na fakty ptasi móżdżek.
Twoja obrona pedofilii kościelnej i opór w jej krytykowaniu są oczywiste.
Przyklejanie mi słowików jest wyrazem bezradności bankruta moralnego.
Na zasadzie stosowanej przez zgniłych pisiorów: zarzucajmy naszym oponentom to co oni zarzucają nam, mimo, że wcale tego nie robią.
0
@Azi Każdy normalny człowiek pozyskiwał wiedzę od środowisk medycznych, tak jak ja.
Przecież nieuki, od początku kompromitujące się podważaniem covida, nie są punktem odniesienia. Moja wiedza, to wiedza od ludzi inteligentnych, a Twoja to wiedza chłopka roztropka.
Najpierw covid był nieszkodliwy, potem przypisywano zgony na covid innym chorobom, potem lekarze oszukiwali - zakres idiotyzmów jakie propagowaliście nie znał granic. Przekaz na spółkę z ruską propagandą.
I mylisz się - ja nie uznaję kogoś za foliarza (nie używałem tego zwrotu) bo ma inne zdanie.
Uważam za nieuka tego, kto posługuje się prymitywną wiedzą, z którą nijak nie można się zgodzić. Nie mam z tym problemu - masz prawo do bycia nieukiem.
0
@Comentateiro typie nazwałeś mnie płaskoziemcam chociaż ja nawet nie wyraziłem swojego zdania tam wyżej. Ogarnij się chłopie bo bredzisz straszliwie.
"Moja wiedza, to wiedza od ludzi inteligentnych, a Twoja to wiedza chłopka roztropka."
To się chłopie nazywa prostactwo albo wręcz chamstwo. I bynajmniej nie świadczy o inteligencji. Wręcz przeciwnie.
0
@Comentateiro „Twoja obrona pedofilii kościelnej i opór w jej krytykowaniu są oczywiste” i kolejny raz muszę cię wyjaśnić (bez cudzysłowu), izbie się będziesz kajał jak ostatnio.
Gdzie broniłem pedofilii? Dawaj cytat mojej wypowiedzi.
„Nie pytaj o dowody bo ich nie przyjmujesz” a gdzie ten dowód? Bo ty tak mówisz? Bo ktoś inny tak powiedział? To ten twój dowód.
Tutaj to mogę tylko zacytować ciebie „brak podstawowej elokwencji może cię zaślepić” XD to juz jest klasykiem.
0
@ObiwanKenobi Wyjaśnienie dla Polaka który kaleczy swój język na różne sposoby (to już kolejne korepetycje ode mnie)
"Cudzysłowem można także podkreślić ironię".
Tu możesz sobie poczytać nieuku:
https://contentwriter.pl/cudzyslow/
0
@Comentateiro ty lepiej powiedz co znaczy wyrażenie „brak podstawowej elokwencji może cię zaślepić” XD ależ to piękna polszczyzna XD
Znajdź sobie lepiej definicję dowodu i się jej naucz.
Dasz wreszcie cytat mojej wypowiedzi, który chciałem w poprzednim komentarzu czy znów będziesz się kajał jak zwykła dzi.ka?