La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

8

Puchar Azji:
A tak pompowałem balonik jaka to Japonia mocna, jak to wygra ten turniej, jak to przed rozgrywkami w 20 meczach strzeliła 700 goli, w tym ładując po 4 gole Niemcom, Turcji czy Kanadzie.. a tu cyk... w każdym, absolutnie każdym meczu, Japończycy tracili gola. 5 meczów na turnieju i 7 straconych goli.
Iran - Japonia 2:1.
Sardar Azmoun (Roma) z asystą przy pierwszej bramce, a drugą strzelił z karnego w 6 minucie doliczonego czasu - Alireza Jahanbakhsh z Feyenoordu. To oni pod nieobecność największej gwiazdy Iranu - Taremiego (Porto) - poprowadzili swoją reprezentacje do awansu do półfinału. Dla Japonii gola strzelił Hidemasa Morita (Sporting), a ponadto zagrała cała plejada gwiazd i gwiazdeczek z Europy: Daizen Maeda (Celtic), Ayase Ueda (Feyenoord), Ritsu Doan (Freiburg), Takefusa Kubo, Wataru Endo, Takehiro Tomiyasu, Kaoru Mitoma czy Takumi Minamino.

Australia - Korea Południowa 1:1 i awans Korei w dogrywce zapewnił Son w 104 minucie. Wcześniej, w "swoim stylu", Korea doprowadza do wyrównania w doliczonym czasie gry. Karnego wykorzystał Hee-Chan Hwang z Wolves. Dla Kangurów strzelił Craig Goodwin, a asystę zaliczył Rowan Atkinson. A nie jednak to nie Jaś Fasola asystował, ale Nathaniel Atkinson. W Korei poza strzelcami na boisku również Min-Jae Kim (Bayern) czy Kang-In Lee (PSG).

Tadżykistanie przegrali 0:1 z Majkelami Jordanią.

A wieczni chorzy Katarczycy wygrali po karnych z Uzbekistanem 1:1.

w półfinałach zagrają:
Podopieczni Majkela - Jordania z Koreą i Iran z Katarem.
@JimMorrisonFCB

konto usunięte

3

@escarabajo możesz mnie oznaczać przy takich wpisach? Robisz zajebistą robotę. W sensie tam jak grali polacy, puchar narodów afroamerykańskich xD przy tego typu.

1

@Kratos1990 wybacz Kratos, ale jestem niezwykle popularny w tym serwisie i mam więcej fanów niż dziesięciu, a nie można więcej oznaczać..

oczywiście żartuję:) Będziesz miał linki w wiadomościach, a Azja i PNA będę oznaczał, bo tu poza Jimem nie ma chętnych:)

ps. dziękuję:)

konto usunięte

0

@escarabajo chłop co se pocukrował za 10 xD jak brakuje cukru to mogę pisać miłe słówka (nie jestem cieplakiem) :-) Elegancko, zajebiście, dzięki.

1

@Kratos1990 „wybacz Kratos, ale jestem niezwykle popularny w tym serwisie i mam więcej fanów niż dziesięciu, a nie można więcej oznaczać..” to było takim samym żartem jak nazwy krajów z Afryki;)

konto usunięte

1

@escarabajo no wiem przecież xD aż tak głupi nie jestem żeby sarkazmu nie wyczuć :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?