La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 675 Culés

konto usunięte

8

To były piękne czasy. Nie oczekiwałem od Barcy zbyt dużo a przeżywaliśmy wtedy odrodzenie. Xavi jako trener 90 tyś kibiców co mecz na CN, Adama Traore dla którego nieironicznie czekałem na każdy mecz, Luuk de Goat strzelający kluczowe bramki w 90 minucie oraz ten pan z tweeta. Naprawdę ten czas dał mi wiele radości mimo że ta Barca nie osiągała wyników na miarę Barcelony ale ta pogoń z 9 miejsca na 2 miejsce w lidze była fajna do oglądania.

0

@Emhyr Do tego odrodzenie Dembele i cudowny Pedri.

konto usunięte

1

@partymaker Dembele w 20 meczów 13 asyst. Ronaldinho na kole losowany co mecz

0

@Emhyr Adama miał niezle wejście, ale potem wrócił na swój poziom i pokazał czemu nie nadaje się na top, ale przynajmniej Dembele miał niskobudżetowego zmiennika i mógł utrzymać świetna formę w drugiej części sezonu gdzie był chyba najlepszym asystentem na wiosnę w top 5 lig jeśli dobrze pamiętam, albo przynajmniej w ścisłej topce

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 W lidze najlepszym a w top5 nie wiem ale liczbowo pewnie też w topce bo 13 asyst to dużo

1

@Emhyr


Na pewno średnia na 90min miał najlepsza. Połączenie z Auba miał świetne jak za czasów BVB.

2

@Emhyr Barca powinna była sobie tego De Jonga zostawić na ławie. Taki Joselu mocno się przydaje w RM.

konto usunięte

1

@DonCarletto Sevilla go chciała zostawić po czym sprzedali za 3 mln. Obstawiam że nie chcieli wzmacniać rywala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?