La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 897 Culés

2

Ja się zgadzam z autorem. Raphinha nie jest widowiskowy i na pewno oczekiwaliśmy od niego więcej (albo po prostu bardziej efektownej gry).

Natomiast warto nie zapominać o jego efektywności. Być może przy odpowiednim trenerze jego potencjał by się odblokował.

Sprzedaż go byłaby dobra przy ofercie większej niż obecna - takiej, której nie sposób odrzucić.

0

@PJ777 totalnie nie czuć braku Raphinii jak ma kontuzję. Chłop jest zbędny i trzeba za niego przytulić pitos

0

@Cvzx Okej, ale 16-latek na pewno nie może grać tyle, co 26-latek. Yamal nie może być naszym pierwszym wyborem, bo skończy jak Pedri. A jak spredamy Raphinhę, nawet za duży hajs, to kogo kupisz w jego miejsce? Znowu będzie jak z Neymarem - każdy klub podwyższy nam cenę za lewonożnego skrzydłowego o 40%.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?