- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1366 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1366 Culés
4
Podsumowania ligowe:
Sergi Roberto 6 meczów 3 gole 1 asysta
Ansu Fati 11 meczów 2 gole
1
@Emhyr @Faro opinia?
1
@Emhyr 600 minut 4 gole, Dembele 1800 minut 1 gol XDD w gorszej lidze
0
@Faro No i spoko z tym że Dembele dołożył 6 asyst w lidze, 1 w pucharze i 1 w LM :)
0
@Faro Ale o czym ty piszesz gdzie tu pada nazwisko Dembele
0
@pioz123 289 minut w premier legaue i dwie bramki to opinia zajebiste statystyki, ale manipulujcie dalej
0
@Emhyr i co z tego ale jest slabiakiem co nie umie kopnac w bramke w poprzednim sezonie gorsze liczby niz Fati grajac 3 x tyle
0
@Faro No zajebiste 2 bramki jako napastnik nawet Cash czy Ake tyle strzelili xd Jeśli Dembele jest słabiakiem to Fati kim jest skoro g+a ma gorsze od obrońców? XD
0
@Emhyr bo to nie jego pozycja? A statystyki ma dobre, jego gra sie poprawila i latem wraca czy wam sie to podoba czy nie. Widac jaki jestes obiektywny piszac o 11 meczach
0
@Faro Śmieszna ta gadka o minutach, bo gdyby był lepszy i dawał z ławki więcej to dostałby ich więcej
1
@Faro Nie jego pozycja klub zły wszystko złe tylko nie Fati. Znowu ci się odkleja na jego punkcie. Jak szedł do Brighton to pisałeś że świetny wybór że nam wszystkim mordy zamknie a jest to samo co było w Barcelonie a nawet gorzej. Zrozum to w końcu ze Fati się skończył i już nie wróci skoro De Zerbi go nie potrafi wskrzesić czyli ten co tak buduje młodych to kto ma to zrobic? TO KONIEC.
0
@MesQueUnClub96 byl kontuzjowany 2 miesiące, weź lepiej pisz te swoje trollerskie posty bo Ci lepiej wychodzi
@Emhyr takie bzdury piszesz i od dawna jestes wrogo do niego nastawiony że koncze te dyskusję xd gorzej hahaa. Pewnie mecze ogladasz na falshscore
0
@Faro Jak jest taki świetny to by sobie wywalczył minuty. Był kontuzjowany, on co chwile jest kontuzjowany.
0
@Faro Nie jestem wrogo nastawiony tylko jestem REALISTĄ w porównaniu do ciebie.
0
@Faro Średnio dostawał 30 minut na boisku na mecz. 30 minut to naprawdę dużo czasu żeby się pokazać
Tak tak każdy ogląda na FlashScore, nikt się nie zna tylko ty się znasz
0
@Emhyr twoj post i jego 11 meczy to pokazuje, zwykly hejt. Jak Roque nie szlo to jakos nie pisales ze niewypał a Fatiemu każdy błąd wytykasz, dlatego z Toba nie bede dyskutował na temat tego pilkarza
0
@Faro Dobrze czekam aż mi zamknie mordę pewnie poczekam 10 lat ale może mi zamknie w jakimś Konyasporze. Zastanów się na czym polega różnica między Roque a Fatim jak masz więcej niż 20 IQ to ogarniesz.