- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
0
Frenkie i Rodri, 2 najlepszych możliwych DMów do Barcelony, z których jeden nie do wyciągnięcia, a drugi już u nas jest.
A my nie wiadomo po co szukamy jakichś marnych podróbek..
0
@4Fabregas4 Frenkie nie jest DM...o czym ty piszes
0
@MatBac1991
O tym, o czym nie ma pojęcia ktoś nie znający się na piłce ;)
0
@4Fabregas4 bo FdJ nie umie grać jako samotny pivot
0
@4Fabregas4 jaki to DM co nie gra w obronie?
W ogóle spójrz na jego liczby. I to co wyprawia w tym sezonie. Teoretycznie nie widzimy gry bez niego. A tak naprawdę wyprowadza piłkę cofając się w linie obrony, spowalniając grę. A później nie wraca ze środka pomocy grając jako ostatni pomocnik. NO sorry ale na DM to on kompletnie się nie nadaje.
Bez wsparcia prawdziwego DM po prostu nie istnieje i dubluje się z Pedrim.
0
@yoli
Jakim cudem nie grający w obronie zawodnik grał z powodzeniem na stoperze?
Dobrze zauważyłeś, ze De Jong cofa się po piłkę do linii obrony, ale wyciągnąłeś z tego złe wnioski. To jego naturalna inklinacja do wyprowadzania piłki, a co za tym idzie gry jako DM sprawia, że się tak cofa.
Dubluje się z Pedrim? To Pedri tez wyprowadza piłkę od obrony? No chyba nie..
Problem w tym, że my jesteśmy tak słabi w ofensywie, że De Jong widząc to wychodzi często do przodu, nie trzyma pozycji DMa, bo bez niego z przodu jesteśmy zbyt słabi. Trzeba pozbyć się Lewego, zacząć grać kreatywnym i ruchliwym napastnikiem, zyskamy w ten sposób jednego zawodnika z przodu i De Jong będzie mógł trzymać pozycję, co trener powinien mu wtedy nakazać.