La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

0

Kross robi taka robote jaka w Barcy powinien robic De jong, niech mi ktos pokaze takie przerzuty od De Jonga jak przed chwilą zrobil Kross

2

@Faro Wiele można De Jongowi zarzucić ale to nigdy nie gyl profil Kroosa. Oraz pilkarz odpowiedzialny za przerzuty

0

@PatrykBarca a wlasnie za co? Kross tez nie pracuje w defensywie a De Jong mial byc od rozgrywania a nic z tego nie robi

1

@Faro Od kontroli tempa w środku pola. Dobrze wychodzi spod pressingu, rzadko traci piłki, utrzymuje posiadanie. Sprawdź statystyki dokładnych podań. Potrafi również zdobywać przestrzeń, gdy zabiera się z piłką i transportuje ją na połowę przeciwnika. To jest tego typu pomocnik.

1

@Faro @MesQueUnClub_87 De Jong jest od wprowadzania piłki w ostatnią tercje boiska. Oraz od rozgrywnia jest od obrony. Co często robi schodząc między sstoperów. W ataku pozycyjnym jest to taki box to box,tory powinien wspomagać atak kiedy mamy piłkę i drugiego pomocnika kiedy jej nie mamy.

0

@MesQueUnClub_87
@PatrykBarca on nie wyprowadza piłki, jedyne co ostatnio robi to podaje to do obronćy, to do brankarza, zawsze gra wolno wiec gdzie tu nowa o kontroli, dostal od redakcji ocene 1,5 za ostatni mecz i przeczytajcie sobie opis jego gry bo tak właśnie wyglada od wielu miesięcy, nie wiem jak mozna jakiekolwiek plusy widzieć w nim obecnie. Jego najlepszy moment to bylo jak chcieli wypchnąc z klubu i siedzial na ławie to potem na chwile sie obudził a teraz gra na poziomie Roberto

0

@Faro Chłopie otrzasnij się. Nikt tu go nie chwali za ostatni mecz. Czy nawet kilka ostatnich. Zapytałeś jaka jest jego rola to Ci wytłumaczyłem. I nic mnie obchodzi ocena redakcji czy innych bo sam mam swoja ocenę. Ostatnio jest pod forma i gra słabo. Ale był moment w tym sezonie kiedy grał dobrze.
Uważam że zarabia za dużo na to co prezentuje na dziś. Ale nie uważam że nie można go odbudować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?