- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
8
Dzisiaj po 18:45,trzymamy kciuki za Legię Warszawa!
2
@FcPortoFan1999 Kto trzyma ten trzyma
7
@Emhyr Wiedziałem..no po prostu kuźwa wiedziałem że ktoś będzie jak zwykle chciał się wyłamać XD Mam wrażenie że nawet jakbyśmy grali finał mistrzostw świata w piłce nożnej(co się nigdy nie stanie) to i tak spore grono będzie chciało porażki Polski..
7
@Emhyr Wyższy współczynnik krajowy pomaga każdemu klubowi z Ekstraklasy, nie tylko Legii, także polecam trzymać
2
@FcPortoFan1999 Nie będę trzymał kciuków za taki klub szanujmy się xd Trener z Niemiec 3/4 składu zagraniczna to już wolę kibicować Slovanowi Bratysława
0
@Emhyr Nawet jakby doszli do finału w Atenach? Ale to w takim razie za Rakowem też nie Byłeś w eliminacjach LM..
0
@FcPortoFan1999 Nawet. Nie mam żadnego polskiego klubu któremu jakkolwiek bym kibicował.
0
@Emhyr Ehh..nawet jakby wyszedł kadrą w 75% Polską?
1
@Emhyr obywatelstwa polskiego też pewnie nie masz ;)
0
@Bobo25 To jest non-stop powtarzająca się sytuacja.Tak samo będzie w barażach.Będą dwa obozy,mianowicie-tylko awans.A drugi obóz-może by tak nie awansowali? ;)
0
@Bobo25 Mam ale cała polska piłka mnie kiedyś tak rozczarowała że mam ich teraz w dupie. Od Euro 2012 gdzie mocno na nich liczyłem się skompromitowali przed własną publicznością i od tego momentu nie mają ode mnie wsparcia. Inne sporty owszem ale nie piłka. @FcPortoFan1999
0
@Emhyr Nawet rok 2016 niczego nie zmienił?
0
@FcPortoFan1999 Nie xD
0
@Emhyr Ja rozumiem że Euro u nas w Polsce było porażką,ale bez przesady,żeby być przeciwko swoim rodakom XD?
0
@FcPortoFan1999 Nie mam z nimi żadnego emocjonalnego związku więc nie wiem po co mam kibicować na siłę. Z Brazylią mam więc im kibicuje. Gdyby nie legendarna paczka z 2006 roku to bym tutaj też nie siedział.
0
@Emhyr Czyli chcesz powiedzieć że w meczu Mistrzostw Świata 2030 w meczu Polska-Brazylia Będziesz za Brazylią?