La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

0

Szkoda, że Salah to nie lewy skrzydłowy. Salah - Lewy/Roque - Yamal, ale by to śmigało u Flicka. Zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, niestety to nawet marzeniem już nie może być.

0

@Kamiloza91 pytanie czy nie pójdzie do Al Ittihad po sezonie @escarabajo

0

@mekston może Benzema wybije mu z głowy.

0

@escarabajo ja nie wiem o co tam chodzi, w ogóle wydawało się, że on tam akurat w przeciwieństwie do wielu mógłby się czuć dobrze, a nie do końca.

Np. taki Mitrovic okazał się strzałem w 10 Al Hilal. Długo pisaliśmy, że muszą mieć "9" (jakiegoś goleadora) i zrobili to i okazał się bardzo dobry wybór.

Tak Ittihad z Benzem wydawali się, że będą bliżej i Naserów i Hilalów, ale okazało się, że Benza nie ma.

0

@mekston Z każdym kolejnym trenerem mu nie po drodze. Szkoda, bo Benzema to jeden z niewielu zawodnikow z Realu których lubię.

0

@escarabajo mógłby do Lyonu wrócić, przynajmniej jakieś nazwisko by we Francji grało. Po odejściu Mbappe słabiutko tam już będzie.

0

@mekston jeszcze nie odszedł z PSG;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?