La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

konto usunięte

5

xDD ale odklejka

4

@Emhyr Kiedyś nie było xG i nie było takich wymówek xD

1

@Emhyr Gdyby nie to ostatnie zdanie, to można byłoby powiedzieć, że ma racje, a tak 14 strzałów Bochum nie wzięło się znikąd.

konto usunięte

1

@Emhyr Ale odklejony że podaje xG XDDD

konto usunięte

2

@Rewolucja123 Jakby Xavi zaczął wymieniać że mieliśmy tyle i tyle xG to wszyscy by go zjedli (słusznie)

2

@Emhyr zaczyna udzielać wywiadów jak Xavi, chyba faktycznie szykuje się do przejęcia Barcelony.

0

@Emhyr @Rewolucja123 @MesQueUnClub96 Nie przypominam sobie żeby Xavi przegrał Superpuchar z jakimiś kasztanami, albo odpadł w Pucharze krajowym z 3 ligowcem.....
W lidze też rywali mamy dużo trudniejszych.

konto usunięte

0

@PatrykBarca no dobra ale nie o tym akurat jest mowa

konto usunięte

0

@PatrykBarca Może nie odpadł ale był blisko.

0

@Emhyr Blisko to pojęcie względne. Fakty są za Xavim. Ludzie deprecjonują zwycięstwo z Celta. A tu ogrobilismy pkt do czołówki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?