- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
3
Moim zdaniem, potrzebny jest dobry trener i trener od przygotowania fizycznego a balde może stać się legenda w tym klubie. Każdy wie, ze Xavi piłkarzy nie rozwija, każdy jest w jakimś trybie uśpienia, stagnacji. Mam nadzieje, ze przyjdzie flick.
1
@ACRAB95 To jest żałosne, że ludzie już chcą się go pozbyć. Chłopak ma słabszy sezon i już jest skreślany, a pamiętajmy, że wrócił po ciężkiej kontuzji, co miało wpływ na jego przygotowanie sezonu, no i wiadomo jak sztab Barcy jest słaby.
W obronie potrafi grać mega dojrzale, spokojnie i skutecznie, to że gubi się w polu karnym i ma problem x ostatnim podaniem jak najbardziej może poprawić, on ma dopiero 20 lat! Spokojnie ma potencjał, żeby wejść na poziom Daviesa, a nawet może być lepszy, moim zdaniem ma np. lepsze argumenty żeby lepiej grać w obronie, boczny obrońca nie tylko ma zapieprzać do przodu.
Flick byłby idealny dla rozwoju Balde. Mogę się mylić ale, to chyba przy Flicku Davies zaczął być kozakiem. Rener i jego taktyka ma ogromne znaczenie przy rozwoju piłkarza.
1
@ACRAB95 czy Flickr rozwija? Pierwsze słyszę
0
@mielniczas No tak bo davies’a to niko kovac wypromował. Tak naprawdę to zaczął za kadencji Flicka pokazywać w 100% swój talent. Flicka ciężko ocenić, ale na pewno ze średniego Bayernu nico kovaca, zrobił zespół, którego obawiał się każdy. Goretzka to był taki top piłkarz? Za Flicka błysnął a teraz znowu zgasł. Tak na prawdę Flick był za krótko w Bayernie by można go ocenić, ale to leosza opcja niż tuchel.
0
@ACRAB95 Bayern Kovaca wygrał z totkami 7:2 A Gorezke to rozwinęły sterydy w czasie kowida , wiec testerzy antydopinowi nie mogli go sprawdzic , bo były ograniczenia w podrórzach