La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

0

Ja nie rozumiem szczerze Wam powiem taktyki Xaviego. Wczoraj każde rozegranie piłki szło przez De Jonga a to powinno iść przez defensywnego pomocnika czyli Duńczyka. Skoro rozgrywał od bramki to Holender to jaką rolę pełnił Christensen?
Napoli jest naprawdę średnie i wczoraj bez sensu było wystawiania Duńczyka który nie dawał nic...z piłką przy nodze panika i odegranie do najbliższego. Krytykujecie tutaj Frankiego a dla mnie to jeden z naszych najlepszych piłkarzy. A co pokazał Pedri? Gość wygląda jakby miał 40 lat i po 10 minutach oddycha rękawami. Niemiec też wczoraj dużo strat i strasznie spowalniał akcję.
Trener nie potrafi tego poukładać, wszystko jest grane chaotycznie bez schematów.
Kolejna kwestia, gdzie są wejścia i obieganie skrzydłowych przez naszych bocznych obrońców? Tego nie ma...a to jest podstawa w dzisiejszej piłce.
Cancelo grał obrońce i skrzydłowego bo Pedri truchtał gdzie chciał. To się kupy nie trzyma.
Strasznie to wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?