- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1570 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1570 Culés
22
Wystąpienie Bosaka odnośnie kryzysu rolniczego.
Mówcie co chcecie ale gość jest zajebisty - jeden z niewielu sensownych polityków w Polsce.
17
@sokot bo nie ma żadnej siły sprawczej to może gadać wszystko.... pisowyc teraz nagle też zwrot o 180 stopni i krytykują to co sami wprowadzali albo robili. Polityka to trochę więcej niż gadanie.
Komentarz usunięty
5
@arasz1819 dokładnie tak teraz mogą wszystko mówic a nie robili nic
13
@arasz1819 ale to jest lustro PO z przed wyborów. Wtedy krytykowali teraz robią to co PISowcy. Obie partie są identycznie zakłamane to wręcz jest obłuda. To że Bosak nie ma siły sprawczej to znaczy że ma milczeć i nie mówić prawdy ? Bo chyba nie podważasz tego co tu powiedział ?
3
@Comentateiro "Jak zawsze priorytetem nie był interes polski." nie był i nie jest - PO powiela polityke PIS'u. Oboe partie to marionetki Brukseli.
1
@sokot To jest zdanie o niczym - klisza..
Dzięki KPO, które odblokowuje koalicja zaraz samorządy ruszą z kopyta z wieloma inwestycjami. PiS te inwestycje blokował.
Zatem koalicja zadziałała w sposób propolski, a PiS wręcz przeciwnie - niestety.
Co więcej samorządowcy już narzekają, że pieniędzy tych nie są w stanie rozsądnie zagospodarować, bo do 2025 roku jest niemożliwe stworzenie wiarygodnych planów.
Jest taka część Polaków i Ty do nich się zaliczasz, dla którcyh współpraca w ramach jakichkolwiek struktur (jak UE) to zdrada, marionetki itp. Problem jest raczej z Wami, a nie z przynależnością do Unii.
4
@Comentateiro chlopak napisał coś na temat Bosaka a Ty od razu robisz wjazd bezpośrednio do autora posta i szufladkujesz go. Może napisz coś o Bosaku, jesli już musisz, a nie niemalże obrażasz autora (sugerując ignorancję). Nie jesteś pępkiem świata, daj komuś mieć swoje zdanie.
0
@Comentateiro czemu usunąłeś swoją wypowiedź do której się odniosłem? BTW przynależność do Unii jak sie nie ma swojej tożsamości i zdania równa jest zniszczeniem kraju. Ja rozumiem jakie są plusy ale czemu mamy pozwalać uwalać nam rolnictwo ? (a jest tego więcej)
0
@sokot Którą? Ja nie usunąłem żadnej wiadomosci.
OK, to musiała być moderacja
0
@Comentateiro tą którą zacytowałem u mnie w widnieje jako "komentarz usunięty".