La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

0



Piękne wyjaśnienie dlaczego Flick prawdopodobnie nie jest lekarstwem na nasze problemy, a jest nim heh inny niemiecki trener.

4

@Beztroskii Tuchel to kasztan jesli o nim myslisz

2

@Beztroskii Wielki ekspert z yt.

0

@SelloutCrowd Julek Nagel.

1

@Kamiloza91 Mmm wypowiedział się potężny ekspert z La Bamby.

1

@SelloutCrowd Nagelsmann

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Nagelsmann jest przereklamowany

1

@MesQueUnClub96 Jak Julek przereklamowany, to co o Flicku mam powiedziec? Bo przereklamowany, to za mało.

konto usunięte

4

@Rewolucja123 Wyciągasz wnioski na podstawie 13-minutowego filmiku od jakiegoś randoma i kreseczek, że Flick jest przereklamowany, a Nagelsmann najlepszy. Natomiast ja obejrzałem każde, dosłownie KAŻDE spotkanie Bayernu za HF i to jak ten człowiek odmienił ten zespół w porównaniu do Kovaca jest niesamowite. On wprowadził do Monachium szybką i prostą grę, coś co u nas nie istnieje. A wiesz co wprowadził Julek? Wprowadził bezsensowne klepanie po obwodzie (jak w Barcelonie) które wyeliminowało ich z LM 21/22, i wyrzuciło JN z pracy w marcu 23 roku. I nie gadaj mi o jakichś śmiesznych statystykach, i nie wyjeżdżaj mi z jakimiś eksperckimi określeniami, bo mi do oceny wystarczy oglądanie spotkań a nie analityka z tyłka. Bayern Flicka był fantastyczny do oglądania, natomiast Bayern Nagelsmanna przypominał momentami Bayern Kovaca. Do tego Hansi miał zdecydowanie krótszą kadrę i po prostu pecha, przez co nie wygrał drugiej Ligi Mistrzów z rzędu.

Możecie sobie rysować tyle linii ile chcecie, posługiwać się analityką ile chcecie, jednak piłka nożna jest zbyt złożonym sportem by móc przedstawić ją za pomocą czystej analityki. Julian Nagelsmann nie nadaje się do dużych klubów

0

@MesQueUnClub96 Nie wyciągam na podstawie tego wniosków. A z niczym nie będę wyjeżdżał, bo raz, że późno i idę spać, bo rano leg-day, a dwa - strata czasu na Ciebie.

0

@Beztroskii Pan Trener Julen Nagelsmann.


konto usunięte

0

@Rewolucja123 A na podstawie czego? Repki? Tam trener nie jest problemem.

Oglądałeś spotkania Bayernu w latach 20-23? Jeśli tak, musiałeś oglądać je w okularach przeciwsłonecznych, by ocenić że Flick jest przereklamowany a Nagelsmann nie

konto usunięte

0

@Rewolucja123 no i robisz dokładnie to o czym piszę, wyciągasz jakiś filmik z kilkoma urywkami z spośród setek spotkań i na podstawie tego wyciągasz wnioski, że Nagelsmann jest taktycznym geniuszem, a istnieje duża szansa że w 100% tego filmu nie rozumiesz. Nie do każdego klubu możesz wdrożyć taką samą taktykę. Bayern generalnie ma w założeniu by grać piłkę podobną do Barcelony, dominując rywala. Nie muszę mówić który trener spisał się lepiej w Monachium

0

@MesQueUnClub96 @Rewolucja123 „nie do każdego klubu możesz wdrożyć taka sama taktykę” masz racje i dlatego Flick polegał w reprezentacji i dlatego istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że nie poradzi sobie u nas. W kadrze jak zabrakło mu preferowanych profili zawodników to wyszły jego braki warsztatu i elastyczności taktycznej i w Barcy prawdopodobnie będzie podobnie, ale wolisz to wyprzeć szukając innych winnych i cały jego geniusz opierać na jednym scenariuszu gdzie mu wyszło. U nas również nie będzie miał do końca drużyny jakiej wymaga do swojej filozofii, a o spełnianie zachcianek będzie ciężko. Do tego będzie miał młodzież do rozwoju na głowie czego w Bayernie nie robił.

0

@MesQueUnClub96 Po pierwsze to naucz się dyskusji, bo straszna buta arogancja się z Ciebie wylewa.

Po drugie, to że taktyka Flicka działała skutecznie w Bayernie nie znaczy, że będzie skuteczna w innym miejscu, na co autor filmu zwrócił uwagę. Nagelsmann pracował w większej liczbie klubów i w każdym z nich skutecznie dobierał sposób gry, do profilu zawodników.
Ponadto potrafił ich doskonale rozwijać indywidualnie, dzięki temu niektórzy z nich mogli trafić, na przykład do Twojego Bayernu.
Patrzysz zero-jedynkowo na okres obu panów w Monachium, a jeden z nich robił cudowne rzeczy jeszcze w dwóch innych.

"Nie nadaje się do wielkich klubów" - Bo go wyrzucili z Bayernu? I co się dzieje teraz z tym zespołem. A kto przeszedł przez fazę grupową jak burza i wyeliminował PSG? Bardzo wybiórczo traktujesz jego okres pracy.
A druga kwestia, że nie sposób porównać obecnej Barcelony do Bayernu. Jesteśmy wielkim klubem, tylko na papierze. Kadra zawodników to goście, którzy nie doświadczyli jeszcze wielu sukcesów w piłce i są głodni rozwoju oraz trofeów.

Nie jesteśmy w stanie zmierzyć szans na sukces jednego i drugiego, natomiast biorąc pod uwagę naszą aktualną kadrę, profil zawodników, ich wiek, ich potrzeby, to Nagelsmann ze swoich większym doświadczeniem pasuje tu bardziej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?