La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

6

Mikel Arteta o Jakubie Kiwiorze:

"Utrudniliśmy mu znalezienie formy z dwóch powodów. Po pierwsze, ze względu na ograniczoną ilość minut, a po drugie dlatego, że poprosiliśmy go o grę na pozycji, na której nigdy wcześniej nie grał. To tak, jakbyśmy ustawili Williama Salibę na pozycji bocznym obrońcy i powiedzieli: "Dajmy z siebie wszystko jutro!".


"Myślę, że zaadaptował się naprawdę dobrze. Widzę, że jego gra się poprawia, nabiera pewności siebie i fizycznie staje się coraz lepszy. dużo lepiej rozumie swoją rolę i jest naprawdę dobry.

4

@Arden Fajna sprawa, że Polak odgrywa ważną rolę w jednym z najlepszych klubów w Anglii. Talent ma duży, więc liczę że Arteta zrobi z niego kawał obrońcy.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nie zrobi bo wróci Zinchenko czy Timber i wskoczą (któryś z nich) na lewą obronę, Kiwior raczej nie wygryzie nikogo ze środka. Mówi się, że ciagle go chce Milan, ja za Milanem nie przepadam, ale jak ma tam iść i grać to będę trzymał kciuki.

0

@escarabajo Wolałbym Timbera, bo Zina strasznie nierówny w tym sezonie.

0

@Czajka90 ale obaj sa wyżej cenieni niż Kiwior, tak?

2

@escarabajo W hierarchii Artety na pocżątku było, że Timber, za nim Zina i Kiwior

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?