La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

6

Dzisiaj to, był kryminał taktyczny! To granie to był wstyd! A dla kibica to było jak strzał w pysk. Np. gdy Cubarsi czy Gundogan mieli piłkę,m nie miał wielokrotnie nie było opcji do podania, to kirwa jakiś cyrk i żarty, z taką grą to do 3 ,igi albo do Katatu. Oni wglądali jakby Xsvj kazał im grali na remis. zisiaj nie jestem wkurzony, a po prostu ogromnie rozczarowany, choć z drugiej strony jestem głupi i naiwny, że na coś liczyłem.

Na mistrzostwo nie ma co się nastawiać, nawet jakby było te -6, to z taką grą na luzie stracimy z 6 pkt jak nie więcej. Ważne , że nie przegrali i mamy bezpieczny sezon. Walczyć do końca o 2 miejsce i spróbować przejść Napoli, na nic więcej nie ma szans. Niech to już się kończy, żeby jak najszybciej zapomnieć o tym żałosnym sezonie. W tym sezonie, to większe męczenie się nić przyjemność, w sumie nie było żadnej przyjemności.

Niestety bolesna prawda jest taka, że przez Laportę z Xavim przez te 3 lata tylko straciliśmy czas. Pozostaję zapamiętać to mistrzostwo które dał nam Xavi i zacząć nowy etap bez tracenia czasu (jeśli Laporta nie wymyśli sobie trenera z dupska.)

Najważniejsze, że widać w Barcelonie potencjał na bardzo ciekawe granie, tu po prostu potrzeba trenera z pomysłem, nawet nie musi być jakiś skomplikowany. W ustawieniu obrony - Kounde?, Araujo, Cubarsi, Cancelo mona stworzyć silną obronę. Araujo wraca do formy, wczoraj był skałą. Kounde wreszcie pewniejszy siebie i nie odwala głupich baboli. Cancelo pokazał, że potrafi także świetnie bronić, Cubarsi to niepojęte jakim chłopak jest szefem! Mega robi na mnie wrażenie, pewność siebie, spokój i czytanie gry to coś pięknego. Jak dla mnie musi grać jak najwięcej w pierwszym składzie, patrząc na jego grę wiek nie ma znaczenia. Oczywiście nie mówię, że ma grać mecz w mecz po 90 min.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?