- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1349 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1349 Culés
3
Wiedzieliście, że w programie, który polega na m. in. jak najlepszym ucharakteryzowaniu się na naśladowaną gwiazdę i udawaniu jej dla celów komercyjnych "twoja twarz brzmi znajomo" będzie zakaz charakteryzowania się na naśladowaną czarnoskórą gwiazdę i udawania jej dla celów komercyjnych?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/6858d6db7d9f81538434673fa6360da09d091c5a78dbc6fae302ef983af7dbb8,w400.jpg?author=WielkiNos&auth=d4732655a1371074ce94e51144468384
Czarnoskórzy robią z tego problem, teraz będą robić problem że nie ma w programie postaci ucharakteryzowanych na ich gwiazdy.
3
@Zoker To jest ch... Oglądałem se rolkę jak dzieciak biały robi trójkę w meczu i pokazuje trzy palce, a czarni się przyj..., że białas naśladuje czarnych koszykarzy xDDD
0
@BorzyKrzys Kiedyś ta jutuberka Red Lipstick Monster powiedziała, że powinna płacić jakieś randomowej czarnoskórej lasce za to, że może sobie zrobić warkocze. Bo niby warkocze to wynalazek kulturowy czarnoskórych i jak ktoś biały chce sobie sam zrobić, to musi zapłacić XDDD
EDIT: Nawet tutaj w komentarzu, boję się napisać "czarny" żeby nie usunięto mi posta, a biały z palcem w tyłku mogę napisać.
1
@Zoker ten świat zmierzą w złą stronę...
1
@Zoker Oglądałem też kiedyś typa, co ubierał się za Meksykanina czy azjate i pytał ludzi z tych rejonów czy ich to uraża i ogólnie był pozytywny odbiór, mówili, że spoko, a gdy powiedział o tych warkoczach to się czarni oburzyli w studiu, że jak tak można. Wyjaśnił ich wtedy, że warkocze pochodzą od wikingów xD
0
@Zoker I prawidłowo. Co to za żenada,żeby biały się zniżał poniżej pewnego poziomu. Dobrze,że tego zakazali.