La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

13

Kolejna LM i kolejny skandal sędziego na korzyść Realu Madryt. Po co ten VAR skoro w takich sytuacjach nie reaguje? Odechciewa się oglądać już piłki przez takie rzeczy.

konto usunięte

4

@prokofiew W pierwszym meczu też nie uznali prawidłowej bramki Lipska z czym nawet sam Kroos się zgodził także ten xD

2

@Emhyr prawidłowo nie uznali, eksperci sędziowscy czy też archivoVar też potwierdzili że tam zawodnik ewidentnie absorbował Lunina, nawet go lekko odepchnął. Błąd jest tutaj z brakiem czerwonej dla Viniciusa.

konto usunięte

0

@Bobo25 To nie było żadne absorbowanie. I tak bramkarz by nic nie zrobił

0

@Emhyr no jak nie jak stal przy nim i nawet w momencie strzału/wrzutki jeszcze lekko się odpychają. No jak to nie jest absorbowanie uwagi to ja już nie wiem czy to w ogóle istnieje...
Wszyscy eksperci sędziowscy w internetach po tym meczu potwierdzili że to była słuszna decyzja sędziego. Rozumiem że nam się to nie podoba ale nie zakłamujmy rzeczywistości.

konto usunięte

0

@Bobo25 No właśnie nie mówisz prawdy bo właśnie większość a zwłaszcza w Niemczech (zrozumiałe) że wałek. Nawet sam piłkarz Realu to stwierdził a decyzja była niezgodna z duchem gry tak jak to co zrobił Manzano ostatnio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?