- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
98 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
1
Dwie złote piłki, jedna dla bramkarza lub obrońcy, druga dla pomocnika lub napastnik. Co sądzicie? byłby to dobry pomysł?, patrząc na to, że bramkarz czy obrońca nie ma szans wygrać złotej piłki w aktualnym plebiscycie.
0
@Arden Dobry pomysł,ale nie dla France Football.
0
@Arden nie no xD juz sa te nagrody dla najlepszego bramkarza itd
0
@Arden bramkarze mają już swoją nagrodę - to jest swoista ZP dla bramkarzy - France Football uruchomiło Nagrodę Jaszyna. Na gali fifa też wręczają nagrodę dla najlepszego bramkarza.
Jedynie można wprowadzić 3 kategorie: najlepszy obrońca / pomocnik / napastnik (wiadomo, że nawet wśród pomocników są różnice, ale to już dlatego osobno mamy najlepsze "11") i sama złota piłka niech zostanie jak jest.
0
@mekston Tylko jednak to taka nagroda pocieszania, było sporo przykładów, gdzie bramkarz był najlepszym zawodnikiem drużyny w danym sezonie, a złotą piłkę zgarnął zawodnik z pola, który dał mniej drużynie, na przestrzeni całego sezonu.
0
@Arden Tylko że niektórych grajków nie da się często przypisywać do konkretnych pozycji albo często są rzucani po różnych pozycjach.
Jakbyś sklasyfikował Messiego z ostatnich lat?
Albo Griezmanna,Dybale,Alvareza który często gra za plecami Haalanda.
Cancelo niby obrońca ale też często gra bardzo wysoko niczym skrzydłowy.
I mógłbym tak jeszcze długo wymieniać
1
@Arden trudno to porównywać - w sensie robią na boisku zupełnie co innego. Po prostu to jak nie jes porównanie jabłek do jabłek.
Dlatego jest nagroda dla najlepszego bramkarza.
Co do ZP nieprzyznanych bramkarzom, to można dyskutować, ale ogólnie co do zasady zawsze bardziej cenione będzie fantastyczna gra ofensywna. Po części też to trzeba zrozumieć, bo gra w ataku wymaga najwięcej kreatywności itp.
0
@Roobo Wszyscy których wymieniłeś to pomocnicy lub napastnicy. Co do Cancelo, jest nominalnym obrońcą i tyle.