La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

1

ciekawostka - podobno na mecze barażowe może zostać powołany ex reprezentant Polski, który rozegrał w kadrze... 1 spotkanie kilka dobrych lat temu, Taras Romanczuk ;)
Czyżby to był pomysł na wzmocnienie drugiej linii na mecze z Estonią, i Walią/Finlandią? ;]

1

@arsenallondyn0 Bariera językowa,ograniczać go nie będzie bo Polski jak najbardziej potrafi.Kumpel Probierza jeszcze za czasów Jagi,w naszej pokiereszowanej reprezentacji myślę że może być.

0

@arsenallondyn0 ponoć aktualnie najlepszy defensywny pomocnik naszej ligi.

2

@Arden Jak najbardziej najlepszy,tzw.człowiek od czarnej roboty.Ofensywa Jagi,m.in. dzięki niemu jest tak dominująca w naszym kraju.

0

@FcPortoFan1999 Nie śledzę polskiej ligi, dlatego pytam ;]

2

@arsenallondyn0 Ja śledzę i wiem,jak najbardziej to nie będzie żaden farbowany lis jak za Smudy był Perquis czy Obraniak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?