La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

0

Też to tak odbieracie jak Hiszpańskie gazety? Dziś awans, albo katastrofa? Awans, albo szorowanie po dnie finansowym? Wiadomo jest to mecz sezonu dla Barcy, ale brak awansu do 1/4 LM oznacza katastrofę klubu?

2

@AmigoBlancos Jeżeli wielki plan Laporty i Xaviego skończy się na 1/8 i wywaleniem Xaviego to będzie to katastrofa finansowa i sportowa

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Odpadnięcie też praktycznie zamyka sezon dla Barcelony, bo w lidze zostanie tylko dogranie 2 miejsca.

0

@AmigoBlancos Dla mnie osobiście, brak awansu oznacza sprzedaż kluczowego zawodnika latem, żeby spiąć budżet, który zakładał triumf w Hiszpanii i 1/4 LM. Czy będzie to katastrofa ekonomiczna? No nie, zawsze jest to zabezpieczenie jakim jest sprzedaż zawodników. Tebas ostatnio mówił, że ekonomicznie jesteśmy w dużo lepszym położeniu niż w ostatnich latach, żeby wrócić do normalnych limitów i najprawdopodobniej od lata będziemy mogli wydawać 1:1 zarobionych pieniążków. Więc nie jest tak źle, jak dziennikarze to przedstawiają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?