La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

0

Ta perełka jest bez klubu aktualnie. Lecimy po nią w letnim okienku?
Wiadomo, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Ale ten południowo amerykański luz...

https://www.transfermarkt.pl/douglas/profil/spieler/58426

0

@jacobFCB on to się nawet do Kings League może już nie nadawać ;p 2 lata bez klubu ;p

0

@Aragorn33 te dwa lata bez klubu akurat mogło być najlepszym co go spotkało w karierze :P

0

@jacobFCB Ziomek co zrobił karierę na znajomościach.

1

@jacobFCB Można wejść dwa razy do tej samej rzeki, ale woda w tej rzece za drugim razem będzie już inna niż za pierwszym. Panta rhei! :-)

0

@Zoker Fakty są takie, że odkąd odszedł z Barcelony, to nie wygraliśmy Ligi Mistrzów.

1

@NeroTFP1 i po jego odejściu zaczął się covid. Nie ma przypadków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?