La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

0

Wczoraj Fermin bardzo dobra pierwsza połowa, chodź nie cała. Z nim jest ogromny problem, że wszedzie biega, czesto głupio. starcza mu sił na 30-40 minut. Co w szczególnosci było widac w 2 połowie jak stracilismy środek pola.

0

@tbas tylko z Gavim też tak bylo w końcówkach meczów i dlatego Barca drżała o wynik, bo Gavi już nie nadążał

0

@tbas ale widać u niego to zacięcie i walkę do końca. Chociaż kilka razy jak podchodził do obrońców to niepilnowany był Lobotka i brakowało mi, aby Lewy wtedy podszedł pod Lobotke

0

@tbas No i to na dłuższą metę może być problem dla Fermina by wywalczyć sobie miejsce w składzie. Niby okej, przy pięciu zmianach jest to zawodnik wyłącznie na pierwszą połowę, a wciąż pozostają 4 zmiany. Na końcówkę nie wpuścisz go przy korzystnym wyniku, bo gość niesamowicie pressuje, ale przez to pozostawia luki, a jednak końcówki gra się mocno taktycznie w celu obrony wyniku.

0

@ObiwanKenobi Gubi strasznie pozycje, w każdym meczu tak jest jak gra. Zawsze poczatek na pełnej piź... a później oddycha rekawami. Ktoś musi to mu wybic z głowy, że nie zawsze trzeba tyle biegać.
@Faro czym innym jest koniec meczu a 30 minut
@Ojciec5tkidzieci dokładnie on jest albo jako świetny zmiennik, ale nie na same 10 minut albo na 45 minut

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?