- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
1
Mamed Khalidov komentuje słowa Tomasza Adamka:
- Byłem trochę zdzwiony, gdy się okazało, że dzwoniłem do Tomka [Adamka] nie mając do niego numeru. […] Napisałem do niego na Instagramie – „zróbmy to jeszcze raz i zakończmy tę historię.” On powiedział, że ma dwie walki i później zobaczymy. Mówię „Ok, mistrzu. Powodzenia, wszystkiego dobrego.” Dalej tam wynikło, że się proszę o walkę i że chcę zarobić pieniądze. Proszę nie mówić rzeczy, które nie miały miejsca. Coś poszło nie w tę stronę, Tomek. Jeszcze w kolejce mam się ustawić. Ja teraz nie będę stał w kolejkach i do czegoś czekał. Nie będę tego robił. On ma swoją drogę i niech nią idzie. Proszę mi nie robić przysługi. Każdy z nas przeszedł swoją drogę i on o tym wie najlepiej. Nie jestem żadnym freakiem. Może niech tam mówi w taki sposób, że mają się ustawiać w kolejkach. Mi też się to nie spodobało, bo to nie jest fajne usłyszeć coś takiego z ust wielkiego mistrza. Wolę się nie odzywać na pewne tematy, ale znajomi co chwilę mi podsyłają wywiady. W każdym wywiadzie mówi, jakby to było 12 rund i przez te 12 rund mnie oklepywał, a w ostatniej znokautował mnie w piękny sposób. Mam takie wrażenie. Jeszcze na koniec kłamie, że do niego dzwoniłem. Nie dzwoniłem i nie prosiłem się o walkę.
Tomasz Adamek jest byłym mistrzem świata, ale prywatnie sprawia wrażenie zarozumiałego gbura, który pozjadał wszystkie rozumy. Natomiast Mamed wydaje się być jednym z najsympatyczniejszych gości w sztukach walki.
3
@NeroTFP1 Mamed to prawdziwy, wielki mistrz. Jedna z najbardziej pozytywnych postaci w polskim sporcie w ostatniej dekadzie.
0
@NeroTFP1 Adamek chyba spłukany. Ile on razy miał ostatnich pożegnalnych walk? Z 15?