La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 954 Culés

11

Blaugrana w czasach kryzysu:

18 marca 1987 r. FC Barcelona przegrała na Camp Nou z Dundee United 1:2 w rewanżowym spotkaniu ¼ Pucharu UEFA. Do 85 minuty Blaugrana prowadziła 1:0 i odrobiła w ten sposób straty z pierwszego meczu na ,,Tannadice Park”. W samej końcówce Szkoci strzelili 2 gole i niespodziewanie awansowali do półfinału. Na trybunach pojawiły się głosy nawołujące do zwolnienia prezydenta Nuñeza i przywrócenia do składu Schustera. Duma Katalonii do dzisiejszego dnia ma z Dundee United najgorszy bilans spośród wszystkich drużyn, z którymi spotykała się w europejskich pucharach a mianowicie 4 mecze i 4 porażki! Wypada tylko żałować że Szkoci tak cienko przędą w Scottish Premiership, więc chyba nie prędko będzie okazja do rewanżu…?





@Arkon
@AssisMoreira
@Culer9002
@Kessie
@KrychaFCB
@Lionel_Messi10
@Mixtape
@Ogorinho1974
@patataj
@Pawel13sz

0

@FCBparasiempre, nie chce nic mówić, ale cały czas oznaczasz zbanowanego. Od kilku dni

0

@FCB_dimiC No właśnie już wiem o kogo chodzi. Tylko co w związku z tym? Nie moge oznaczać zbanowanego kolegi z tego serwisu?

0

@FCBparasiempre,

„9.3.6.
- naruszanie dobrego imienia serwisu i redakcji FCBarca.com;
- podejmowanie wszelkiego rodzaju działań utrudniających funkcjonowanie serwisu FCBarca.com, ingerujących w tok pracy redakcji, zaburzających przejrzystość strony, negatywnie wpływających na jakość odbioru znajdujących się na niej treści i/lub utrudniających dyskusję pomiędzy Użytkownikami;
- podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;
- komentowanie, oznaczanie i/lub prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte;”

Ogólnie dużo zależy jak osoby wyżej zinterpretują to co wszystko. Różnie bywa w życiu na La Rambli

2

@FCB_dimiC Aha. Napisałbym coś na ten temat ale to jest bez sensu, gdyż z dyktaturą sam nie wygram...

2

@FCBparasiempre, podpinam się pod te słowa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?