- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1001 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1001 Culés
10
Teraz się zorientowałem, że wybory za 2 tygodnie w sumie xD myślałem, że jeszcze z półtora miesiąca. I git. Im szybciej się skończy ten cyrk i to zaśmiecanie miasta plakatami, tym lepiej
0
@michal26 Spokojnie. W czerwcu kolejne ;)
0
@michal26
Nie martw się. Plakaty jeszcze sobie powiszą. Mają chyba 30 dni na posprzątanie xD
1
@michal26 ja zupełne combo, bo do rady miasta głosuje na listę związaną z PO, do rady powiatu na listę związaną z Lewicą, a do sejmiku wojewódzkiego na listę związaną z Konfederacją ;)
1
@Destroyer_of_Worlds haha no ja na burmistrza na bank na gościa z PO. Znam go osobiście i mega gościu :)
1
@michal26 ja do miasta i powiatu głosuję na tych, u których można coś "załatwić" po prostu. Lepsi sprawdzeni, co wiesz, że w razie czego koperta albo inna "przysługa" pomoże rozwiązać temat, niż pchać się w niewiadomą ;)
0
@Destroyer_of_Worlds no tak. To też jest jakiś argument
1
@michal26 ps. wcześniej popierałem PO do powiatu, ale teraz to już raczej średni temat by był, bo są mocno na świeczniku.
https://prk24.pl/63785163/starosta-kolobrzeski-tomasz-tamborski-zatrzymany-przez-cba
https://prk24.pl/75848748/akcja-centralnego-biura-antykorupcyjnego-w-starostwie-powiatowym-w-kolobrzegu
1
@michal26
W kwietniu - samorząd.
W czerwcu - parlament UE.
W październiku - parlament RP ;)
0
@Awtameok_Klana jak parlament RP?
0
@michal26
Jak oni się w tej koalicji kochają. To musi pierdyknąć.
Jak PO zobaczy (w kwietniu i czerwcu), że można szybko zmienić arytmetykę sejmową na swoją korzyść, to zrobi wybory.
A na dodatek PiS jest w rozsypce i tam też trzeszczy.
.