La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

konto usunięte

3

Po tym meczu będzie taka niezdrowa podnietka i zakrzywianie rzeczywistości. Walia zweryfikuje.

0

@Emhyr a jak przejdziemy Walię jak np ostatnie baraże ze Szwecją to usuwasz konto. Zamykam dyskusje.

konto usunięte

0

@Bobo25 Robo Bobo nie zapędzaj się

0

@Emhyr koniec,.dyskusja zamknięta.

konto usunięte

0

@Bobo25 Ok to pompujcie balonik :D

0

@Emhyr już dmucham.

0

@Emhyr Myślę że sami reprezentanci nie będą w jakiejś wielkiej podnietce,bo My nie Jesteśmy faworytami na Walię i Oni dobrze to wiedzą.

0

@Emhyr jednak im szło ciężko ostatnio z każdą drużyna.Nawet z wyspami owczymi.Jakis progres i nadzieja na skuteczne przejście przez baraże jest i można patrzeć optymistycznie na finałowy mecz.Zreszta aberracją nie jest to jak teraz grają,tylko było to jak fatalnie grali w barażach, patrząc na kadrę jaka mamy

konto usunięte

0

@Trojanek23 Ta Estonia to jeden z absurdów FIFY i ich zasad. Nie wiem jak taka drużyna miała zapewniony awans do barażów. Poza tym nie wiemy jak by było gdyby nie było tej czerwonej

0

@Emhyr mimo wszystko jakiś pomysł było widać i kilka ciekawych zagrań a jak grali w eliminacjach,to nie zależnie z kim to szło jak krew z nosa.Nie mówię że są nagle faworytami do wygrania wszystkiego ale na pewno,można mieć większe nadzieję niż przed tym meczem na awans.No i to tylko nędzna Walia,więc bez przesady

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?