La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

0

Mecz z Walią,będzie wyzwaniem dla obrony Polskiej w szczególności Jana Bednarka.

0

@FcPortoFan1999 oczywiście że tak ale nie stoimy na straconej pozycji.
Ja tylko przypomnę że niecałe dwa lata temu graliśmy z Walią dwa mecze w ramach Ligio Narodów. U siebie wygraliśmy 2:1, na wyjeździe wygraliśmy 1:0.

Tak wiem, że 2 lata to może być szmat czasu i nieco inne ekipy są ale spora część zawodników w obecnych ekipach dalej gra. Poza tym widać po naszych że są w formie fizycznej (poszczególni zawodnicy).
Nie skreślajmy naszych, wierzmy!

0

@Bobo25 Tylko to było dwa lata temu,i obydwa mecze były bardzo ciężkie a nasza reprezentacja poszła jeszcze bardziej do tyłu piłkarsko.Skoro Probierzówka,wprost mówi na konfie że to Walijczycy są faworytami to ciężko mi to negować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?