La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

0

Zniszczol takie dobre wyniki, a i tak tylko 19 w generalce? To chyba początek sezonu zdecydował.
Ogolnie odpuściłem sobie oglądanie skoków w tym sezonie, ale końcówkę trzeba zobaczyć ;)

konto usunięte

2

@LukaszFan no on do stycznia nie punktował praktycznie

1

@LukaszFan Aleksander Zniszczoł pierwsze 9 konkursów bez punktów (nie zawsze też startował). Pierwsze punkty w Nowy Rok w Ga-Pa.
Ogólnie lepsze występy zaczął dopiero od końcówki stycznia, a i tak po drodze miał jeszcze jeden konkurs bez punktów i tylko jedno podium więc nic dziwnego, że nie jest wyżej w klasyfikacji generalnej choć predyspozycje ma żeby za rok walczyć o coś więcej.

1

@MesQueUnClub96 Szkoda, ze juz ma 30 lat, marzylby sie taki młody talent na kolejny sezon

0

@LukaszFan Nawet w tym wieku jeszcze może osiągnąć bardzo dobre wyniki. Chciałbym zobaczyć Zniszczoła za rok w takiej formie ale przez cały sezon. Myślę, że spokojnie predyspozycje na walkę o TOP 10 PŚ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?