La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

3

Wypada Pedri i Frenkie, wchodzi Ferminator i daje bramki/asysty bądź zwiększa swój poziom gry. Wracają święte krowy bez formy, Lopez do lodówki. Następnie De Jong gra od deski do deski, Gundogan to nie wie jak wygląda ławka rezerwowych a Fermin jest do wejścia za woźnym klubowym. Później w razie absencji któregoś z podstawy znowu musi wejść Fermin bez minut, rozegrać się 2-3 mecze i przy regularności znów dochodzą statystyki. I znowu cały system do powtórki. Nie wybaczę Xaviemu tego, że po El Clasico wyłączył z zespołu Fermina aż do momentu następnych kontuzji.

3

@insp1re Gdyby Fermin grał w każdym spotkaniu, to na koniec sezonu, zakręciłby sie w statystykach na poziomie 10 asyst/10goli. Nie ogarniam, jak można marnować zawodnika który daje liczby i ma niesamowity dar do bycia tam, gdzie spadnie piłka. On jest idealnym uzupełnieniem naszej pomocy i zasłużył sobie na gre w pierwszym składzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?