La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

14

Tutaj akurat ukłony. Powyjaśniał hejterków twitterowych

21

@BorzyKrzys Polscy przedsiębiorcy to wogóle nie mają czasu. 4 Porsche na podjeździe ale nie ma kiedy jeździć.
P.S Jak chłop pracował tyle, że nie widziała dziecka to znaczy, że bardzo źle przeliczył bilans zysków i strat jeśli chodzi o prowadzenie firmy.

5

@BorzyKrzys Jak śmiesz atakować sól tej ziemi wiecznie udręczonych i prześladowanych przedsiębiorców, którym zawsze wiatr w oczy a pensje pracowników kulą u nogi. A tfu, precz z socjalizmem XD

3

@Ostatnikrwawygang Najgorzej jak podniosą najniższą krajową co i tak jest głodową.

1

@bartekvisca Pewnie na socjalu siedzisz także co Ty możesz wiedzieć XD Swoją drogą liczba tweetów Ciemiężonych Przedsiębierców™ pewnie jest zbliżona liczbie komentarzy czołowych laramblowskich biznesmenów (zgaduje, nie chce mi się sprawdzać) XD

0

@bartekvisca wow, krytyka pisowskiej skladki zdrowotnej raczej na pewno nie wyplywala od ludzi co maja porsche... to juz jest celowy gaslighting calej rzeszy osob naJDG, ktorzy zarabiaja 8-15k brutto na miesiac, ktorzy wlasnie dlatego glosowali na KO/3D czyli 2 najwieksze ugrupownia w rzadzie, by moglo sie cos zmienic w tym temacie. Ja jestem jedna z tych osob i przez te pisowską sklade ucieka mi miesiecznie pare stowek, ktore o wiele lepiej moglbym spozytkować. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji na wolnym rynku, gdzie place za cos z czego nie moge skorzystać. Jak teraz chce isc do lekarza to i tak musze prywatnie. Tak samo bylo gdy skaladki byly zryczaltowane, tak samo jest teraz.

Generalnie jestem w szkoku, ze chca to naprawic, myslalem, ze to bedzie kolejna z ich przenosni. Ale widac wybory sie zblizaja, wiec wypadaloby cos zrobic.

2

@BorzyKrzys polscy przedsiebiorcy 1/2 auta w leasingu domy po 250m2 kazde wakacje za grania a wiecznie im pluja w oczy tymi podatkami.... skad oni maja na to pieniedze to juz chyba gadanie dla zasady jak to im źle

0

@DIPENSE tacy ludzie to maja spolki i te zmiany i tak ich nie dotycza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?