- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1751 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1751 Culés
3
Dzień dobry
0
@barcelonaLM no tak tylko za pewne jakieś 3/4 z tego to RG i mączka.
2
@Mezocyklon87 na mączce jest tylko jeden szlem z czterech :)
0
@barcelonaLM Drugi najlepszy tenisista w historii, szacun. Novaczek trochę odjechał i zanosi się, że przewaga będzie się powiększać.
0
@P33ck Jeśli będzie mu się jeszcze chciało, to może odjechać. Widać jednak wyraźny spadek motywacji od początku sezonu.
0
@barcelonaLM no ale ile było meczów na RG pomiędzy tą dwójką a ile na AO czy Wimbledonie. Zawsze w późnych etapach Garrosa jest Novak, a Nadala na Wimbledonie czy AO tam nie ma
1
@barcelonaLM Goat
Niech sie leczy i wraca :) Igrzyska czekaja
0
@Barcanajlepszyteam
"Jeśli będzie mu się jeszcze chciało, to może odjechać. Widać jednak wyraźny spadek motywacji od początku sezonu."
typowe wymówiki dla przegrywów. Kazdy moze taki bełkot wciskać.
0
@barcelonaLM no ale tam natlukl masę pucharów i zwycięstw z graczami z topu. A ogólnie patrząc sezon na mączce trwa bardzo długo. Odwrocmy sytuację i ile takich zwycięstw więcej mieli by Federer i Djokovic gdyby trawa trwała dłużej lub więcej niż mączka. Na trawie mamy 1 szlem, dwa turnieje 500 gdzie obsady są przeważnie słabe. Na mączce mamy szlema i 3 turnieje mastera tysiąc gdzie obsada jest i była praktycznie najmocniejsza.
0
@Monegros XD widać, że mało wiesz o sporcie i o tym jak motywacja i chęć do gry odgrywa dużą rolę w sporcie.
0
@Barcanajlepszyteam ale wiesz ,że tak można tłumaczyć wszystko?
"Przegrałem bo mi sie nie chciało"
Litości
Jest słaby to przegrał.
0
@Monegros ,,Jest słaby to przegrał" To mówi wszystko o Twojej wiedzy na temat sportu. Wesołych Świąt :)