La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

1

Myślicie ze United dzisiaj jest w stanie wygrać z Brentfordem na wyjedzie?

Erik w euforii po ostatnim zwycięstwie. No muszą to zrobić ,żeby nie poszło wszystko w pizd..

Do top4 6pkt straty. Ale potem mają Cheslea I Liverpool w lidze.

Kiedy jak nie dziś?

@Encore @Comentateiro
Wierzycie ze Ten Haag uratuje jeszcze posadę?

0

@PatrykBarca Nie wiem jakie plany ma zarząd, ponieważ jeśli klamka zapadła, to nic Haga nie uratuje.
Ja ciągle podtrzymuję zdanie, że obecny skład United nie daje żadnej gwarancji na nic, a przebłyski jak z Liverpoolem w pucharze, pokazują co United Haga grałby, gdyby skład był kompletny.
Jednak źle dobrany skład, kontuzje i zwykły brak jakości nie dają żadnej pewności w żadnym meczu. Zarząd moim zdaniem daje dupy, więc jeśli chcą kogoś zwalniać, niech zaczną od siebie.

Top 4 może okazać się mission impossible

0

@Comentateiro Niezmiannie dziwi mnie Twoje zdanie ja temat kadry która Haag sobie zbudował. Przypominam że on sam wybierał transfery i dostal zawodnika na każdą pozycję!

Ja wiem ze miał fajny 1 sezon w Europie z Ajaxem. Ale już sobie wyobrażam za 2 lata. United na 6 miejscu i tłumaczenie. Dajmy Holendrowi pracować bo on 5 lat temu z Ajaxem zrobił półfinał CL :)

0

@PatrykBarca Ale nie kupował zawodników topowych, tylko takich jacy byli dostępni, a zarząd beznadziejnie przepłacał. I za przepłacanie odpowiada zarząd.
Za robienie zakupów na kolanie, czy bez planu i pod koniec okienek transferowych też odpowiada zarząd.
Z zakupów dokonanych przez Haga, większość graczy omija sezon z kontuzjami, zatem nawet nie mogę ocenić ich przydatności do kadry United. Taki Lisandro jest jak Pedri, z nim United jest poziom wyżej, problem, że on ciągle się leczy. I pytanie czy za kontuzje winić Haga czy sztab szkoleniowy czy klub? To pytania jak w Barcy.

Proszę bardzo ostatni mecz z Evertonem. Z zakupów Haga zagrał w pierwszym składzie 1 zawodnik - Onana. Tak wygląda budowanie United od lat.
Z rezerwy weszli jedyny ewidentny flop transferowy Haga i megaflop zarządu - Antony i wypożyczony w trybie "panic mode" Amrabat.

0

@Comentateiro Antony to jest zakup Ten Haaga. I to Golender o niego prosił mimo ,że były inne opcje. Onana również nie można powiedzieć że jest pewnym punktem.

Ogólnie z zakupów Ten Haaga to się nie broni nikt. Bo albo graja slabo albo się leczą. Nie wiadomo kogo za to winić ale.jest jak jest.

Holender może i ma pecha do kontuzji . Ale nie można na to zrzucić wszystkiego. Że drużyna dalej nie wiadomo co gra, oraz że nie potrafił odbudować dobrych graczy jak Sancho czy jego były podopieczny De Beek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?