- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1366 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1366 Culés
2
Brameczkę do szatni wsadza Chrobremu Szymon Sobczak z Wisły Kraków.Ciekawe,czy Biała Gwiazda będzie sobie dobrze radziła jeszcze w Pucharze.
0
@FcPortoFan1999 Dobrze by było nawet wygrać Puchar Polski dla Wisły Kraków ale najważniejszy jest awans do Ekstraklasy i oby to się udało - wszystko więcej to tylko miły dodatek choć na pewno od tak ciężko zrezygnować z PP jak się jest w półfinale i ma się teoretycznie najsłabszego możliwego rywala (Piast) i gra się u siebie.
0
@Stinger_ Wygranie Pucharu w Warszawie,i jeszcze taki awans do europejskich pucharów kosztem Legii i Lecha,to byłaby beka jak zwycięstwo Arki 2017 w PP i ich awans do ligi europy kosztem rywali z Lechii :)
0
@FcPortoFan1999 Generalnie chciałbym zobaczyć Wisłę z pucharem i w Europie ale myślę, że na to jest zdecydowanie za wcześnie choć patrząc co często wyprawiają nasze kluby w Europie wcale nie byłbym pewien tego, że Wisła zaprezentowała by się najgorzej choć z samego rankingu ciężko nie chcieć Lecha czy Legii w pucharach bo to już na starcie daje jednak bardzo dużo.
0
@Stinger_ Ja,od kilku lat już nie przejmuję się kto gra w europejskich pucharach,i nie wyznaję tej zasady co niektórych że muszą grać tylko np. Legia,Lech,Raków i Pogoń,bo te drużyny nie zawsze dowoziły w pucharach z formą.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście ja też nie mówię, że ma grać Legia u Lech - w teorii i z samego rankingu najlepiej ale jak zagra Wisła Kraków kosztem Legii to uwierz mi - płakał nie będę.
1
@Stinger_ Domyślam się że nie Będziesz płakał.