La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

6

Liga Mistrzów:
pierwsze mecze 1/4 za nami, a w nich:
- padło 18 bramek, co daje 4,5 gola na mecz (piękny wynik).
- Barcelona, Real i City strzeliły po 3 gole. Arsenal, Bayern, Atletico i PSG po 2, a tylko BVB skończyła z jedną bramką.
- najwięcej bramek padło w meczy Real - City - 6.
- nie pokazano żadnej czerwonej kartki.
- podyktowano tylko jeden rzut karny - Kane wykorzystał gol i strzelił gola.
- City remisując z Realem zakończyło passę samych zwycięstw w tej edycji LM. Licznik stanął na 8 zwycięstwach.
- jeśli chodzi o Polaków to Lewy zagrał 90 minut, Kiwior zagrał tylko pierwszą połowę w barwach Arsenalu, a z kolei Marcel Lotka tradycyjnie już przesiedział cały mecz na ławce BVB.

Ponadto:
- Kane po golu z Arsenalem jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców - 7 goli. Z 4 zawodników z sześcioma golami tylko Anglik strzelił - Mbappe, Haaland i Griezmann nie trafili w swoich meczach.
- Jeśli chodzi o asysty to cztery takie ma Galeno z Porto - ten już odpadł, nasi Raphinha i Gundo, oraz Bellingham, Saka i Vini.
- W kanadyjce 10 "oczek" ma Kane - 7 goli i 3 asysty. Dalej Galeno 5/4. Z tych co jeszcze grają mamy Bellinghama i Sakę - 4/4 oraz Fodena 5/3.

1

@escarabajo Czyli wystarczyło aby FC Porto odpadło a bramki się odblokowały.Wniosek? Bardzo prosty i łatwy,od następnego sezonu FC Porto musi unikać ligi mistrzów z daleka!

0

@FcPortoFan1999 pasuje mi to:)

0

@escarabajo Czyli od następnego sezonu zwyczajnie nie Oglądasz ligi europy/konferencji europy.To będzie królestwo Polskiej piłki..i Porto.Liga mistrzów,jest superligą więc nie dla Porto.

0

@FcPortoFan1999 I nie dla polskich drużyn:)

0

@escarabajo Super Liga mistrzów.W sumie to co za dużo meczów to niezdrowo,więc niech tak będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?