La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

2

Ajajaj to jest Robert Lewandowski proszę państwa. 2 świetne okazje i brak podania do Ferrana, który świetnie wychodził. 0 g i 0 a w dwumeczu... MVP PSG dzisiaj.

0

@AlexDark00 Był fatalny, ale gorszy od Araujo? To już odkleja.

1

@AlexDark00 Tobie to nie przeszkadza odpadnięcie prawda? ważne dla Ciebie że Robuś słaby mecz zagrał xd

0

@AlexDark00 1 mecz zagrał dobry, ale wiadomo, że do Ciebie, to nie dociera.

2

@AlexDark00 Lewandowski swoje zwalił, ale to nie przez niego odpadamy kibicu Barcelony.

0

@Jakchcesz Może tobie madrycioku. Niestety, ale z Lewandowskim nie wygramy LM, bo w 10 jest to nie możliwe... Dzisiaj po czerwonej Araujo to graliśmy w dziewiątkę.

0

@Bagsik88 Oczywiście, że nie przez niego. Napastnik z 0 g i 0 a nie odpowiada odpadnięciu swojej drużyny. Wszyscy winni tylko nie on.

0

@AlexDark00 No tak przez Lewego od 9lat nie możecie wygrać LM xD

0

@AlexDark00 A co hejter ma napisać? Gdzie tak napisałem (o tym kto winny)? Czerwona kartka czy brak karnego nie miało kluczowego wpływu?

0

@takisobiektos Gdzie tak napisałem? Napisałem, że z nim na pewno się to nie uda.

0

@Bagsik88 Czerwona kartka jak najbardziej miała wpływ, ale dwie spartolone okazję również jak i brak podania do Ferrana.

0

@AlexDark00 Ooo a karny? A sytuacja Gundo? Sytuacja Raphinhi? Ta druga okazja to nawet dobra nie była hejterze.

0

@Bagsik88 Nawet dobra nie była? Vitinha z dalszej odległości gola wsadził i nie zgadniesz, kto miał do niego doskoczyć, a tego nie zrobił.

0

@AlexDark00 CR wsadził gola z jeszcze dalej. I co to zmienia? Lewandowski krył swojego w polu karnym, a tu był kolejny i nie zdążył.

0

@Bagsik88 Nie pressuje, a nie, że nie zdążył. Nie biega, nie pressuje, łazi choćby Messim był.

0

@AlexDark00 Co ty wypisujesz? Nawet w ostatnim meczu z PSG(2:3 było wtedy) miał największy dystans z drużyny pokonany. Co wymyśliłeś z ta okazją? Bo jestem ciekawy.

0

@Bagsik88 W poprzednim może tak, był to pierwszy jak nie jedyny taki mecz jego mecz. W tym znów olał pressing.

0

@AlexDark00 Masz na to jakieś dowody czy znowu widzimisię?

0

@Bagsik88 Oglądam mecze. Sprawdź u siebie na tym flashscore, gdzie oglądasz spotkania Barcy.

0

@AlexDark00 Tak oglądasz, że twierdzisz, że Lewandowski nic nie zrobi bez drużyny i strzela same "patelnię"? Albo twierdzisz, że nie chciał oddać karnego Pique, że nie biega, że nie ma dryblingu, a statystyki pokazują co innego. Kto tu ogląda na flashscore?

0

@Bagsik88 Wychodzi na to, że ty.

0

@AlexDark00 Co tu jest nieprawdą?

0

@Bagsik88 Twierdzisz, że Lewy nie strzela samych patelnii i jest to po części prawda, bo strzela też karne xD Nie biega i nie ma dryblingu. Drybling to ma Yamal, a nie Lewandowski.

0

@AlexDark00 Filmiki, oceny, asysty, kluczowe znaczenie podania czy statystyki pokazują co innego niż twoje widzimisię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?