La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

konto usunięte

1

O czym teraz marzycie?

Bo ja o wakacjach/feriach u kuzyna i napieprzania przez tydzień w Heroes 3 bez żadnych zmartwień. Tylko Cole możnaby zamienić na piwko.

0

@TheNekro94 Nie mam już marzeń, jestem zatem smutnym albo spełnionym już człowiekiem.
;)

2

@TheNekro94
O zdrowiu dla siebie i swojej rodziny. Na resztę sobie zapracuję.

0

@TheNekro94 Bardziej wolisz Heroes 5 czy 3?

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 W 5 grałem przez 2 dni i była dla mnie tragiczna. 4 jest lepsza już od 5.

1

@FcPortoFan1999 a dla mnie bez różnicy, uwielbiam 3, 4 i 5 nawet mimo dużych różnych między nimi

konto usunięte

0

@NeroTFP1 To chyba nie jest marzenie. Chyba, że masz kogoś chorego w rodzinie i marzysz aby wyzdrowiał. Ale inaczej to jest coś dosyć prostego, bardzo możliwego do spełnienia i nie klasyfikowałbym tego jako marzenie.

1

@TheNekro94 Polecieć w kosmos, być w stanie nieważkości.

konto usunięte

1

@AlexDark00 A to też jedno z moich marzeń, tych z kategorii nie do spełnienia.

0

@TheNekro94 czemu nie? Już są komercyjne loty w kosmos. Z czasem będą tańsze więc może dożyjemy czasów, gdzie będzie to możliwe.

0

@AlexDark00 Skoro tak napisałeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?