- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
3
Tak jak pisałem wczoraj. Jedynym takim plusem z tych wczorajszych meczów Ligi Mistrzów jest to, że Anglicy w rewanżach zdobyli mniej punktów niż Niemcy i na dodatek straciły obie ekipy, a Bundesliga wciąż ma swoje dwa zespoły w grze.
Awans Bayernu i BVB nie gwarantuje punktów ale grając dalej mają szansę je zdobyć w przeciwieństwie do Anglików.
Oczywiście w LE i LKE Premier League wciąż ma aż trzy zespoły ale dwójkę mogą stracić już dziś. Liverpool i West Ham mają dosyć spore straty do odrobienia więc na pewno będzie ciężko tym bardziej, że WHU gra bezpośredni mecz z Niemcami, którzy na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.
Teoretycznie najdalej może zajść Aston Villa (chociaż liczę, że Lille się postawi) ale czy jeśli zostałaby sama to i tak Niemców nie dogonią, a więc szykuje się następny sezon LM z pięcioma drużynami z Niemiec - Bayer Leverkusen, Bayern Monachium, VfB Stuttgart, RB Lipsk i Borussia Dortmund.
Jaki fana Bundesligi cieszy mnie to bardzo. Chciałbym żeby jeszcze VfL Wolfsburg wrócił do gry o Ligę Mistrzów bo lubię tą drużynę od czasów Edina Dzeko i Grafite.
---
Teraz takie pytanie bo po zmianie formatu LM wciąż wszystkiego nie wiem - Bundesliga ma zagwarantowane 4 miejsca w LM, 2 LE i 1 LKE - co się dzieje w przypadku kiedy to piątą drużyna zagra w LM? Miejsce (6, 7*) w LE przechodzi na kolejną z tabeli (tak zakłada logika), a miejsce (8) w LKE na jeszcze następną czy po prostu Bundesliga dalej ma 7 miejsc w pucharach tylko dzięki dostaniu go w LM "tracą" w LKE i wzorem Hiszpanów sprzed kilku sezonów po prostu nie mają swojego przedstawiciela w LKE?
* Zakładam, że miejsca na puchary będą z ligi ponieważ myślę, że Bayer Leverkusen zdobędzie DFB Pokal.