La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

4

Liga Mistrzów:
rewanże 1/4 za nami, a w nich:
- padło 14 bramek, co daje 3,5 gola na mecz. To średnio o jedną bramkę mniej niż w pierwszej rundzie.
- BVB i PSG strzeliły po 4 gole. Natomiast Arsenal to jedyna drużyna bez strzelonego gola.
- najwięcej bramek padło w meczy BVB - Atletico- 6, dalej niestety w naszym - 5 goli.
- pokazano jedną czerwoną kartkę - Araujo.
- podyktowano tylko jeden rzut karny - Mbappe wykorzystał go i strzelił gola.
- jeśli chodzi o Polaków to Lewy zagrał 90 minut, a Kiwior i Marcel Lotka przesiedzieli całe mecze na ławce - odpowiednio Arsenalu i BVB.

Ponadto:
- Mbappe strzelając 2 gole jest samodzielnym liderem strzelców tej edycji LM - 8 bramek. Dalej Jest Harry Kane z 7 trafieniami i Griezmann z 6.
- Jeśli chodzi o asysty to wyskoczył nam Sabitzer i po meczu z Atletico i dwóch asystach, ma ich już łącznie 5. Dalej z grających są Vini i Jude, którzy mają po 4 asysty, oraz Kane z 3 ostatnimi podaniami.
- W kanadyjce bez zmian - 10 "oczek" ma Kane - 7 goli i 3 asysty. Dalej Galeno 5/4. Z tych co jeszcze grają mamy Bellinghama 4/4, Mbappe 8/0, Viniego 3/4 i Grieza 6/1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?