La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1896 Culés

0

Tak bardziej dla zabawy. ;) Przypuśćmy, ze wydarzył się cud i Wirtz podpisał kontrakt z Barca. Jak widzicie ustawienie naszej pomocy (Pedri, Gavi, Gundogan, de Jong, Fermin). Możecie kupować i sprzedawać (pewnie sprzedaż de Jonga i transfer DP) .

konto usunięte

1

@Kamiloza91 Gundogan podpisał kontrakt na 2 lata i mija mu właśnie pierwszy. Nie wiem czy zostaje ale chyba nie bo nic na to nie wskazuje więc jedno miejsce się zwalnia

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Tak jak w Bayerze 343. Wirtz lewe skrzydło, Pedri środek pomocy, Gavi ławka i niech się uczy grać trochę głębiej od Pedriego, de Jonga spieniężyć.

0

@Emhyr Czyli jak po przyszłym sezonie odejdzie i zostanie miejsce to nie będzie sensownej kasy na nowego pomocnika i skończy jakimś plackiem ala Rabiot? Jak Pedri nadal będzie się łamał (liczę na to, że nie) to zostaniemy z de Jongiem*, Ferminem i Gavim (który nie wiadomo jak będzie wyglądać po kontuzji) + jakiś śmieszy transfer, przecież to może skończyć się dramatem. Czy jednak przesadzam? :D

konto usunięte

0

@Kamiloza91 A ja nie widzę żadnego problemu. Pomoc i obrona to najmniejszy problem bo co chwilę ktoś nowy młody przychodzi i gra

0

@Khajio Bawiąc się tym Florianem to jak u nas 343? Na lewym Wirtz na prawym Raphinha/Yamal. Z tyłu Pedri, Gundogan lub gdy go nie będzie (za 2 lata) nowy DP i na wahadłach Cancelo, Kounde, a w obronie, ?*, Cubarsi, Araujo?

Tak już na serio, to sprzedaż de Jonga jest bardzo realne i nie takie ciężkie, szkoda, że przyjście Writza już nie, choć nie wiem nie znam się.

0

@Emhyr Jak z Pedri będzie lepiej i Gavi wróci jaki był to nie byłoby źle. Ale gdy Gundogana nie było to trzeba kupić jakiegoś doświadczonego pomocnika. Będzie nas stać? Chyba, że de Jong zostaję.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 A czemu de Jong ma nie zostawać? On się nigdy nie ruszy

0

@Emhyr Jak będzie żyw, to może rok przedłużyć, czemu nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?